SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok

Sepetim 0,00 TL
CÜBBELER

Cübbe, İmam Cübbe, Namaz Cübbe, İcma Cübbe

Cübbe elbise üzerine giyilebilen üstlük , namazlık olarak adlandırılır. Yanları geniş, düğmesiz giysi; din adamları , diyanet görevlileri ve namaz kılanlar tarafından elbise üzerine giyilerek kullanılır.

Cübbe Çeşitleri

Namaz Cübbesi, Cuma namazlarında, evde namaz kılarken ve benzeri kullanımlar için sık sık tercih edilen bir üründür. Müslümanlığın gerekliliği ve simgesi haline gelen cübbeler, özel işçilikler kullanılarak imal edilmiştir. Cübbeler, genellikle imamların sık tercih ettiği giysilerdir. Seçenekler arasında, şeritli, düz, desenli ve benzeri işçiliklerle üretilen cübbeler vardır. Özel nakış ve işlemelerle süslenen cübbeler, her bedene uygun özelliklerle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, sitede yer alan İmam Cübbesi malzeme kalitesi en yüksek ürünlerdir. Aynı zamanda, cübbelerin çocuklar ya da yetişkinlere özel olarak imal edilen seçenekleri vardır. Genel olarak, namaz kıldıran hocaların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir.

Sitede yer alan İcma Cübe modellerinin yanı sıra, seccade, Kur’an-ı Kerim, çocuk ürünleri, hazır setler, Mevlut hediyelikleri, teşbihler ve benzeri ürünler de dikkat çekicidir. Özel işçilikler kullanılarak hazırlanan İslami ürünler, son derece ulaşılabilir fiyatlardadır. Ayrıca bu amaca hitap eden biblo ve misvaklar da sitede yer alan diğer ürün gruplarından bir kaçıdır. Hurmalar, zemzem suları ve cami malzemelerini de site üzerinden temin edebilirsiniz. Her ürünün kendine özel üretim yapısı olduğu için fiyat aralıkları da sabit değildir. Ancak genel olarak, her İslami ürüne site üzerinde yer verilmiştir. Müslümanların ihtiyaçların ve zevklerine hitap eden ürün gruplarını bu siteden temin edebilmesi mümkündür. İcma İmam Cübbe , İcma Namaz Cübbe , Ve diğer İcma Cübbe ' lere sitemizden ulaşabilirsiniz.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et