SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok

Sepetim 0,00 TL
MEVLÜT HEDİYELİKLERİ

Kadife Kaplı Yasin-i Şerif, Zikirmatik ve Yasin Seti

Kadife kaplı Yasin-i Şerifler, Yasin setleri ve zikirmatik modellerinin yer aldığı mevlit hediyelikleri kategorimizde dilediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Düğün, nişan, cenaze, sünnet gibi özel günlerinizde dağıtmak için mevlit hediyeliklerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kategorimizde kişiye özel hazırlanabilen setler ile sevdiklerinizin anılarını kalıcı bir şekilde tutabilirsiniz.

Mevlit Hediye Setleri, Hediye Yasin Seti, Seccadeler

Hediye vermek hem kültürümüzün hem de dinimizin içinde büyük bir yere sahiptir. Özel olarak hazırlanan mevlit hediyelikleri cemiyet içindeki misafirlerinize özel hissettirecek niteliktedir. Kaliteli malzemelerden imal edilen ürünler seçmek konuklarınıza verdiğiniz değeri simgelemektedir. Öte yandan özel günlerin unutulmaması ve dostlar tarafından hatırlanması da etkilidir.

Verilecek hediyelere yüklenen anlamı pekiştirmek adına özel tasarımlar yaptırabilirsiniz. Mevlit hediyelikleri akılda kalmak, anıları yaşatmak için en çok tercih edilen alternatiflerdir. Bunun yanı sıra her tür mevlit için vazgeçilmez niteliktedir. Bebek mevlitlerinde bebeğin ismi ve cenaze mevlitlerinde merhum ya da merhumenin ismi yer alabilir. Yapılan mevlit merasiminin özelliğine göre de not gösteriyor. Bu hediye şık bir görünümde olduğu zaman misafirlerde uzun süre saklamayı isteyecektir.

Son zamanlarda mevlitlerde hediyelik vermek etkili bir gelenek haline geldi. Bu durum mevlit hediyeliklerine olan ilgiyi de arttırmaktadır. Özgün hediyeliklerin arasında şık seccadeler, Yasin seti ve gösterişli Kur’an-ı Kerim hediyeleri yer alabiliyor. Manevi değeri yüksek hediye çeşitleri sayesinde güzel ve hoş sunumlar oluşturmak hiç olmadığı kadar kolay bir hal alıyor.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et