SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok

Sepetim 0,00 TL
SÜRME ÇEŞİTLERİ

Sürme

Çok eski tarihten beri gerek erkekler gerek de kadınlar tarafından kullanılan, yalnızca güzel görünmek için değil göz sağlığı için de sürülmesi tavsiye edilen, göz için çeşitli faydaları olduğu düşünülen faydalı bir üründür. Yalnızca tek tip değil birçok sürme çeşitleri vardır. Peygamber efendimiz de, gece uyumadan önce üç kere göze is(sürme) çekmeyi ve öyle uyumayı tavsiye etmiştir. 

Neden Kullanmalıyız?

Sağlığa oldukça önem veren, buna dikkat eden ve önemseyen peygamberimizin bunu yapma sebebi, yalnızca hoş görünmek amacıyla değil göz sağlığına da faydalı olması sebebiyledir. Peygamber efendimiz, uyumadan hemen önce üç kere sağ, üç kere de sol gözüne sürme(sürgü) çekerek yatağa girermiş. İbn Abbas'ın rivayetine göre Peygamber Efendimiz “Gözlerinizi ismid ile sürgüleyiniz. Zira ismid ile sürgülemek göze cila verir ve kirpik bitirir.” demiştir. Göz sağlığı için sürgüyü tavsiye etmiştir. Bunlardan biri de ismid sürme çeşididir. Bu yüzden gerek kadın gerek de erkeklerin sürgü kullanmasının herhangi bir sakıncası da yoktur. Biz de peygamber efendimizin sünneti olan ve bizlere tavsiye ettiği sürgüyü sizlere ulaştırabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. 

 

Çeşitleri

Sitemizi, siz ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilin diye anlaşılır, açık ve kolay şekilde geliştirdik ve çeşitli ürünleri burada sizlerin hizmetine sunduk. Bu ürünlerden bir tanesi de, peygamber efendimizin sünneti olan ve sağlık için de sürülmesini tavsiye ettiği sürgü . Sürme ihtiyacınızı karşılayabilmek için ihtiyacınız olan her türlü sürgü ürününü sizler için sitemizde satışa sunduk. Toz sürme gibi birçok sürgü çeşidi sitemizde mevcut ve bu sürgülere hemen, en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Sitemizde toptan ve perakende fiyatına, çok uygun ücretlere sürgü satışlarımız mevcuttur. Hem satın alma işlemleriyle uzun uzun uğraşmamak, hem istediğiniz sürgü çeşitlerini kolaylıkla bulabilmek için sitemizi ziyaret edebilir, en uygun fiyatlara istediğiniz sürgülere sahip olabilirsiniz. Sitemizle, sizin için sadece bir tık uzaktayız ve tüm ürünlerimizle, sürgü çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmeyi bekliyoruz.

 

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et