SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Toptan ve Perakende Hac ve Umre Malzemeleri
Sepetim 0,00 TL
YASİN SETLER

Yasin Setler

Yasin-i Şerif; sene-i devriye, ölüm duaları, bebek mevlit setleri, cenaze yasin-i serif ya da sünnet mevlit setleri olarak dağıtılabilir. Yeni bir bebek doğduğunda, cenaze olduğunda ya da oğlumuzu sünnet ettirdiğimizde, yeni birisi evlendiğinde evde kuran okuturuz. Dini inancımız gereği okuttuğumuz kuranın yeni doğan bebeğe bereket getireceğine, ölene huzur vereceğine, hastaya şifa olacağına, sünnet edilen çocuğa hayır getireceğine, yeni evlenenlere mutluluk vereceğine inanıyoruz. Bu nedenle evimizde topladığımız akrabalarımıza, komşularımıza ve arkadaşlarımıza içinde çeşitli dualar ve sureler olan kitaplar yaptırıyoruz. Ürünleri istenen renk ve boyutta yaptırabilirsiniz.

Cenaze, Mevlit, Sünnet Gibi Yerlerde Dağıtılan Setler

Bu setler içinde özel tasarım kapaklı dualardan ve surelerden oluşan kitabı, özel tasarım karton çanta, gül kokulu tespih ve tespih kutusu ve magnetli ayet-el kürsi duası gibi ürünler bulunabilir. Bu durum tamamen kişinin isteğine bağlıdır. Yalnızca yasin suresi kitabı da bastırabilirsiniz. Bu kitapları cenaze mevlut paketi, bebek mevlut setleri, bebek mevlut yasin olarak da kullanılabilir. 

Desenli veya desensiz olarak istenilen şekilde yaptırılabilir. Fiyatları oldukça uygundur. Bu nedenle genellikle en az 20 adet yaptırılır. Firmalar çoklu şekilde çalıştığı için uygun fiyat sunar. Adet olarak 5’li, 3’lü veya 2’li olarak satın alınabilir. Bu kitaplar bazen yalnızca yasin sure kitabı ve çantası bazen de sadece yasin el kitabı talep edilir. Setin yaptırılış amacına göre üzerine ya da iç boş kısmına etkiket yapıştırılır. Bu etikette cenaze niyetine ölen kişinin ya da doğan bebek niyetine bebeğin adı yazılarak okuyana dua istenir. Kitap her açıldığında açan kişi yaptırılan kişinin niyetine duaları okur. İçindeki dualar genellikle yasin suresi, tebareke (mülk) suresi, amme (nebe) suresi, kuran okumaya başlanırken okunulacak dua, ayet-el kürsi, amenerrasuli, elif lam mim, fatiha duaları, Cuma suresi ve namazda okunan kısa surelerden oluşur. Bu setleri bebek mevlüdünde, ölüm ya da sene-i devriye zamanlarında yaptırabilirsiniz.

 

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. x